Biztonságtechnikai karbantartó és - telepítő

Cégünk, a B Consulting Service Vagyonvédelmi Kft. munkatársakat keres Biztonságtechnikai karbantartó valamint Biztonságtechnikai telepítő pozícióba.

Feladatok:

Biztonságtechnikai rendszerek (behatolásjelző, tűzjelző, beléptető rendszerek, videorendszerek, automatikus tűzoltó rendszerek) javítása, karbantartása, telepítése

Követelmények:

  • Technikus vagy biztonságtechnikai mérnök, villamosmérnök, villanyszerelő végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és szervezési készség

Előnyök:

  • 2-3 éves hasonló területen eltöltött tapasztalat
  • Angol műszaki nyelv ismerete
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány

Juttatások:

  • Cégautó, telefon
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Megfelelő szerszámok, teszt készülékek biztosítása
  • Főállású munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Országos, de döntően Budapest és vonzáskörzete

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajz elküldésével lehet a kozpont@bconsulting.hu címen!